סרטים לסביות לעומת סרטים לסביות

כאישה לסבית יותר ויותר מתסכל למצוא סרט לסבי שהוא סרט שמציג את אורח החיים הלסבי או כזה שמציג לסביות כנושא העיקרי שלו.

זהו יום שישי בערב ואתה מתכנן לילה שקט עם בן זוגך. ארוחת ערב טובה וסרט המשקף את אורח חייכם אינם שאיפה גבוהה מדי או לפחות לא כדאי.

אבל ביקור בהשכרת הווידיאו המקומי שלך או חיפוש מהיר באינטרנט אחר סרטים לסביות לצערי מופיע סוג אחר לגמרי של סרטים. לא סרטים לסביות או סרטים על סרטים אלא חומר למבוגרים. לא בדיוק התוכנית

אז מדוע המונח סרט לסבי הפך כמעט לשם נרדף לתעשיית סרטי המבוגרים? אין ספק שסרט לסבי הוא סרט על נשים לסביות ואורח החיים שלנו ממש כמו שסרט הודי עוסק בהודים ובאורח חייהם.

הבעיה למעשה עשויה להיות תרומה חלקית מהיעדר הסרטים הטובים לסביות בתפוצה. אם התמזל מזלך לבקר באתר המציג סרטים לסביים אמיתיים כלומר סרטים על אורח החיים הלסבי, המכונים אחרת סרטי ‘עניין לסבית’; תמצא רשימה קצרה של אותם סרטים שחוזרים על עצמם שוב ושוב.

זה לא משקף עד כמה הסרטים האלה טובים, למעשה רוב הסרטים שראיתי הם מחיר נמוך בתקציב. לא זה בגלל שזה כל מה שיש בשוק הזה

זה גורם לך לתהות. אם נתון 10% נכון וזה אומר 10% מכלל הנשים לסביות; מדוע אורח החיים שלנו אינו גלוי יותר בתעשיית הקולנוע? האם אין יוצרי סרטים וסופרים לסביות. ברור שלא. כולנו מודעים לנוכחותם של לסביות באמנויות הבמה.

האם יש חוסר עניין בסרטים האלה בקרב הקהילה הלסבית. שוב, אני חושב שלא. כמות הדיונים בפורומים לסביות בכל פעם שיצא סרט לסבי היא פשוט מדהימה.
If you cherished this short article and you would like to get additional facts with regards to נערת ליווי kindly pay a visit to the webpage.

או אפילו כאשר לדמות בתוכנית טלוויזיה יש מפגש לסבי קטין שמרומז באלכסון. הפורומים מזמזמים, הבלוגים מתעדכנים ולסביות בכל מקום ממהרות לתוכנית הטלוויזיה בתקווה לעוד. וכמו גזר משתלשל, הסיפור הלסבי נהרג ויש חזרה להמתין לעלילה המשנה לסבית הבאה בכל תוכנית או סרט. אין בהחלט שוק נהדר לסרטי עניין לסבית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *